Цей день, запроваджений міжнародною спільнотою, є знаком поваги та турботи про долю людей з особливими потребами. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитись над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом року не забувати про те, що поруч з нами живуть ті, які потребують особливої допомоги і уваги.

  У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Жмеринського району» проведено ряд заходів приурочених Міжнародному дню інвалідів.

  Наші підопічні з особливими можливостями показали свою майстерність у виготовлені аплікацій, завзято змагалися у шаховому та шахових турнірах. Найактивніші мешканці відділення прийняли участь у заході «Бабусина випічка». Під акомпанемент баяна виробляли пироги з різною начинкою та пригощали усіх присутніх, показавши, що інвалідність це не вирок і можна себе реалізувати в улюбленій справі.

  Відділенням соціальної допомоги вдома та відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги районного терцентру було організовано та вручено продуктові набори та промислові товари інвалідам, які знаходяться на обслуговуванні. Подарунки організовано за рахунок благодійників.

  Директор Територіального центру соціального обслуговування Жмеринського району Т.Оголенко