Сім’ї, які виховують дітей з функціональними обмеженнями - дарують своїм дітям любов, терпіння, підтримку. Діти, які в них виховуються - це окремі долі, окремі людські надії на те, що все буде добре. Попри свої недуги, вони демонструють світові свої над можливості і стають для здорових громадян прикладом мужності та рішучості зайняти активну життєву позицію. Нік Вуйчич, людина з особливими потребами, стверджує, що не можна виробити характер в тиші і затишку, тільки випробуваннями і стражданнями можна зміцнити душу, прояснити погляд, розпалити честолюбство і домогтися успіху.

  Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Центральною районною бібліотекою ім. Вовкодава В.П. провели кущові заходи на територіях Станіславчицької та Стодулецької сільських рад. З нагоди відзначення Міжнародного дня інваліда, яке було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН 3 грудня 1992 р.

  Мета заходу – усвідомлення життєвих проблем дітей та молоді, які потребують особливої уваги, милосердя. Сприяння їх інтеграції в суспільство, спілкування з однолітками та розвиток комунікативних навичок, самоствердження.

  З найкращими побажаннями до дітей та їх батьків звернулися директор Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Осіпчук Руслан Васильович, директор КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В.П.Вовкодава» Шульган Леся Василівна та сільські голови в с. Станіславчику - Перепечай Володимир Миколайович, в Стодульцях - Голубенко Любов Романівна.

  Діти із задоволенням брали участь у майстер-класах з виготовлення новорічних листівок, новорічних ялинок, які для них підготували та проводили працівники бібліотеки Захарчук Ольга Миколаївна та Стус Альона Василівна. Дуже приємно було спостерігати за працею дітей, з яким бажанням та любов’ю вони робили подарунки для своїх рідних. Виготовлення новорічних подаруночків так захопило дітей, що й не помітили, як пробіг час плідної праці.

  На завершення свята учасники заходу отримали подарунки та солодощі від виконкомів сільських рад та організаторів заходу.