Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що при здійсненні планових та позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів спеціалістами Немирівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, на виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області № 22-О від 07.05 2019 р. «Про відбір зразків для цілей держаного контролю у 2019 році», у зв’язку з підозрою на фальсифікацію молочної продукції, було здійснено відбір зразків наступної продукції:

  - масло солодковершкове екстра 82,5% жиру ТМ «Українські корівки» ДСТУ 4399:2005 (дата виготовлення 22.10.2019р, партія №04), виробництва ТОВ «Терен Про» (згідно маркування: вул.. Перфецького,21/46, м. Львів, Львівська область, адреса потужностей виробництва: вул. Р. Шухевич, 2, с. Ременів, Кам’янко- Бузький район, Львівська область), яке за результатами дослідження регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області за тригліцеридним складом молочного жиру не відповідає ISO17678:2010, що являється невідповідністю.

  У зв'язку з цим, всі суб’єкти господарювання що здійснюють обіг харчових продуктів зобов’язані вилучити з обігу вищезазначену продукцію та повідомляти у випадку виявлення її Жмеринське районне управління Держпродспоживслужби по телефону 2-19-21, 2-16-81.

  Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.