23 листопада в центральній районній бібліотеці ім. В.Вовокодава відбувся передостанній етап районних сільських спортивних ігор – змагання з шахів серед територіальних громад Жмеринського району. В змаганнях взяли участь 7 команд. В 7 турах жінки змагались по круговій системі, а чоловіки – за швейцарською. Загалом взяли участь 18 шахістів з сіл Жмеринського району.

  Перше загальнокомандне місце виборола Жуковецька сільська рада. Другими були Браїлівська селищна рада, третіми – Северинівська ОТГ.

  Серед чоловіків: І місце посів Олександр МАЦЕРА ( Сербинівці), перемігши у всіх партіях. На ІІ місці – Віктор ЛИЧКІН ( Жуківці), третє місце виборов Микола ІВАСЮК ( Сесверинівка).

  Серед жінок : на І місці – Надія ПАНЧЕНКО ( Браїлів), на ІІ – Анастасія ВИХРИСТЮК ( Станіславчик), ІІІ місце у Людмили НІКІТІНОЇ ( Жуківці).

  Призери змагань були відзначені грамотами , а команда -переможець отримала ще й кубок.

  Відділ культури та туризму Жмеринської райдержадміністрації спільно з районною організацією ВФСТ «Колос» дякують адміністрації Жмеринської центральної районної бібліотеки ( директор Леся ШУЛЬГАН) за співпрацю та люб’язно надане приміщення для проведення змагань.