Ми всі різні і потрібно приймати іншу людину такою, якою вона є, ми не завжди поводимося коректно й адекватно. Важливо бути терпимим одне до одного, що дуже непросто. Толерантність – це саме те, чого так не вистачає сьогодні людям: терпіння, терпимості, розуміння, дружнього ставлення, адекватного сприйняття. Толерантність… Майже кожного дня ми зустрічаємося з цим поняттям, але не всі можуть або хочуть проявляти це почуття. Тож потрібно його формувати ще з дитинства, з юних літ. А таке соціальне питання як: «толерантне ставлення до людей з інвалідністю» потребує ще більшої уваги…

  Ми маємо пам’ятати, що кожен з нас може допомагати цим людям, щоб вони просто знали, що про них піклуються і не забувають, а також, щоб мали можливість відчути себе щасливими. Не варто сторонитися таких людей, вони такі ж як і ми, їх багато, ми їх так мало бачимо серед нас тому, що ми не вміємо бути серед них.

  В нашому районі проживає також багато діток з інвалідністю, тому працівники бібліотеки КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава» разом із художником КЗ «Жмеринська РБК» Альоною Лазнюк підготували та провели майстер-клас «Людина починається з добра» по виготовленню українського оберегу «Янгол» з метою формування у школярів, толерантного, милосердного ставлення саме до таких дітей. Іграшки виготовляли учні 6-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (кл. керівник Н.О. Капітун). Усі подарунки будуть передані діткам з нагоди Дня людей з інвалідністю в грудні місяці.

  Також працівниками Жмеринської дирекції кіновідеомережі та кіновідеопрокату було продемонстровано соціальні ролики та мультфільми про толерантність.