На Жмеринщині, на двох річках Потоці і Семці, води яких стікають до річки Південний Буг, розмістилось село Рижавка. Назва села походить від його засновника — козака Рижкова. Перед революцією 1917 року село належало двом братам поміщикам Урбанським. Зараз у селі проживає трохи більше як 200 осіб, на площі 2400 км².

  На свято Михайла Архистратига мешканці Рижавської територіальної громади Потоківської сільської ради відзначають День села.

  21 листопада 2019 року в сільському клубі святкування розпочав Потоківський сільський голова П.Коломієць. Очільник громади щиро вітав своїх земляків зі святом. Розповів про історію села. За його словами Рижавка має вже понад 300 років, проте це не підтверджено документально.

  Учасники зібрання вшанували пам’ять тих, хто відійшов у вічність.

  На гостини до Рижавки завітали гості, яких до слова запросив сільський голова.

  З вітальною промовою до селян звернувся депутат обласної Ради О.Легеза. Сільському клубу він презентував ноутбук.

  Від районної влади слово мала керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук. Передала вітання від першого заступника голови районної державної адміністрації О.Монастирського та голови районної ради В.Малярчука. Бажала сільським жителям усіляких гараздів, доброго здоров’я, благополуччя та мирного неба.

  Від сусідньої територіальної громади вітав мешканців Рижавки зі святом Браїлівський селищний голова В.Резедент. Презентував громаді великий торт та цінний подарунок.

  Від виконкому Потоківської сільської ради з нагоди свята пам’ятними подарунками, які вручали О.Легеза та Т.Москальчук, відзначено найстаршу і наймолодшого мешканців села, подружні пари, які прожили найдовше у шлюбі, а також багатодітні родини, де виховують 5 та більше дітей.

  Офіційна частина свята переривалася музичними дарунками від працівників і вихованців районного будинку культури, талановитих мешканців району.

  На запрошення О.Легези до Рижавки завітав М.Янченко, який зробив незабутнім свято і подарував миттєвості насолоди місцевим жителям своєю творчістю.

  На завершення свята усім його учасникам роздали запашні шматочки традиційного українського короваю.

  Від імені громади П.Коломієць щиро подякував О.Легезі, районній владі, артистам за сприяння і допомогу у проведенні Дня села.