Шановні жмеринчани!

  Від імені районної державної адміністрації хочу привітати усіх мешканців району, а також учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю на Сході нашої країни з Днем Гідності та Свободи! Цей день встановлений на згадку про початок двох революцій, що демонстрували світові політичну волю українського суспільства – гідне життя в цивілізованій незалежній державі з чесними правилами.

  В 2004 році ми були змушені захищати свій вибір, а з листопада 2013 -- європейський шлях розвитку нашої країни. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

  Будьмо гідними подвигу тих Героїв, які полягли за цю мету і нашу свободу. Вічна їм пам’ять і шана…

  Європейське майбутнє України будує кожен із нас своїми вчинками, своєю працею і своєю системою цінностей. Важливо, щоб ці цінності базувалися на моралі та державотворчому патріотизмі.

  Зі святом Вас, дорогі земляки!

  Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

  З повагою

  Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр МОНАСТИРСЬКИЙ