У Житомирі з 14 по 17 листопада у спортзалі Житомирського національного агроекологічного університету змагалися учасники Всеукраїнських фінальних змагань з волейболу громадської організації ВФСТ «Колос». Сюди приїхали близько 200 спортсменів з усієї України. Вінниччину представляла чоловіча команда зі Жмеринщини з смт.Браїлів.

  За результатами жеребкування між 10 командами визначено 2 підгрупи.

  В першу підгрупу увійшли такі команди: Житомирський Національний аграрний економічний університет, Вінницька область (Браїлів), Одеська область (Арцизськ), Полтавська область, Київська область.

  До другої підгрупи увійшли такі команди: Ємільчине Рембудсервіс (м.Житомир), Вінницька область (Десна с.Сосонка), Одеська область (Любашівка), Донецька область, Дніпропетровська область.

  Протягом турніру, що тривав 14–17 листопада, у спортивному залі ЖНАЕУ панував гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух.

  Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі мали прагнення виступити якнайкраще, здобути перемогу над своїми суперниками та увійти до трійки призерів.

  У групових іграх браїлівчани перемогли всіх свої суперників з рахунком 2:0 та успішно вийшли до півфіналу.

  У півфіналі зустрілися 2 команди Вінниччини Браїлів та «Десна» з Сосонки. Здобувши перемогу з рахунком 2:0 браїлівчани увійшли до фіналу.

  У фіналі зустрілись Київська область та Вінницька область (Браїлів), в цій запеклій грі Браїлівська команда з рахунком 3:1 здобула перемогу і стала чемпіоном. Київська область здобула 2 місце.

  За 3-4 місце боротьбу вели команди Вінницької області (Десна) та Одеської області (Любашівка). Остання з рахунком 2:1 здобула перемогу та стала бронзовим призером. Вінницька область (Десна) посіла почесне 4 місце в Всеукраїнськиї фінальних змаганнях ГО ВФСТ» Колос».

  ВК «Браїлів» був нагороджений кубком, дипломами і золотими медалями. Кращим ліберо чемпіонато було визнано Вадима Патратія – гравця нашої команди.

  Вітаємо наших переможців та бажаємо підкорити ще багато висот!

  Районна організація ВФСТ «Колос», тренерський склад команди ВК «Браїлів» дякує меценатам за допомогу у забезпеченні участі команди у Всеукраїнських змаганнях, а саме: генеральному директору ТОВ Поділляагрозахист Суворову Олександру Володимировичу, підприємцю Василю Люкляну, Володимиру Гнатишину ТОВ «АгроКряж», президенту ВК "Браїлів" Игорю Карпенку.

  Відрядила команду на змагання Вінницька територіальна організація ВФСТ «Колос» (голова Сергій Татусяк).