В суботу, 16 листопада 2019 року в Україні відзначали День працівників радіо, телебачення та зв’язку.

  На теренах Жмеринщини свою діяльність здійснює комунальна організація «Жмеринська міськрайонна редакція ефірного радіомовлення «Обрій». ЇЇ роботу забезпечує лише дві людини – редактор та бухгалтер. Але не дивлячись на це, щодня, окрім вихідних, о 6.30 ранку на хвилі Українського радіо – першого каналу суспільного радіо ми чуємо знайомий голос незмінної ведучої – редактора радіомовлення Оксани Фальфушинської. Радіопередачі її цікаві та змістовні.

  В ефірі піднімаються актуальні питання різноманітної тематики, висвітлюються новини з життя району і міста, а також області, країни та світу, звучать оголошення, для іменинників – улюблені мелодії.

  18 листопада з професійним святом вітали колектив редакції радіомовлення керівники району – перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Монастирський та заступник голови районної ради Володимир Бігас. Дякували за сумлінну, наполегливу працю, вагомий внесок у розвиток інформаційного простору Жмеринщини, забезпечення об’єктивного та оперативного висвітлення важливих подій життєдіяльності району. Бажали міцного здоров’я, творчого натхнення, прихильності слухачів та подальших успіхів у роботі.

  Працівникам радіо вручено Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, одноразову грошову винагороду та квіти.

  Вже другий рік поспіль редактора Жмеринського міськрайонного ефірного радіомовлення «Обрій» нагороджують грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

  До поздоровлень приєднався і депутат обласної Ради Олег Легеза, який якраз перебував на Жмеринщині з робочою поїздкою до виборчого округу.

  Оксана Фальфушинська у відповідь подякувала керівникам району, Олегу Легезі за підтримку, взаєморозуміння та сприяння діяльності організації, висловила сподівання на подальшу співпрацю.