В залі засідань Жмеринської районної ради 15 листопада 2019 року відбулася зустріч представників Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості з трудовим колективом районної державної адміністрації.

  В ході зустрічі мова йшла про запобігання негативним явищам при масовому вивільненні працівників.

  Наразі, директор філії Т.Когут для убезпечення від масового безробіття запропонувала звертатися до центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи ще до ймовірного вивільнення.

  У випадку, якщо відбудеться скорочення, Тетяна Станіславівна надала інформацію працівникам райдержадміністрації якою має бути процедура звільнення, а також як в подальшому зареєструватися в центрі зайнятості.

  Також вона поінформувала про терміни та розміри виплат по безробіттю, від чого вони залежать.

  Керівником центру зайнятості було зазначено, що альтернативою безробіттю може стати відкриття власної справи, перекваліфікація чи здобуття освіти. Ознайомила з переліком професій, які є актуальними на ринку праці.

  Начальник відділу працевлаштування філії Т.Гуменюк повідомила присутніх про електронні сервіси центру зайнятості. Більш детально розповіла про електронну чергу, як скористатися сервісом, згадала про електронний кабінет шукача роботи.