Листопад став початком творчих випробувань не лише для учнів (районні предметні олімпіади), а й для їх наставників – стартував зональний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».

  Цьогоріч даний конкурс передбачає проведення змагань між творчими вчителями нетрадиційно – не в межах районів, а в межах затверджених Департаментом освіти і науки облдержадміністрації зон (по кілька районів чи міст наближених територіально).

  Першими розпочали боротьбу конкурсанти у номінаціях «Зарубіжна література», «Образотворче мистецтво» та «Хімія». На базі нашого району ми приймали колег (конкурсантів та членів журі) з Шаргородського району та м.Козятина.

  Начальник відділу освіти Цимбал І.В. у вітальному слові запевнила всіх присутніх, що організація та проведення зонального туру конкурсу буде об’єктивним та комфортним. Інна Володимирівна побажала конкурсантам підтвердити почесне звання «Учитель», адже справжнім педагогом може стати людина з високими моральними якостями та рівнем культури, яка розуміє, що шлях у професії потребує праці над собою, постійного самовдосконалення.

  З умовами проведення конкурсу відповідно до Положення присутніх ознайомила зав.РМК Поповська О.А. Конкурсантам були представлені члени журі та оголошено регламент.

  У перший день конкурсу випробування розпочалися з майстер-класу, методичного практикуму чи методичного експромту (в залежності від номінації), у процесі якого конкурсанти мали в оригінальній і змістовній формі презентувати методи своєї роботи за заявленою проблемою.

  Під час наступного етапу учасники виконували фахове тестування у межах навчального предмету, де змогли проявити методичну майстерність, вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні методи й засоби навчання для організації навчального процесу.

  Фінальним етапом конкурсу стане випробування «Урок», яке проводитиметься на базі Браїлівської та Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Теми та класи для конкурсних уроків було обрано шляхом жеребкування. Під час проведення уроку враховуватимуться професійні якості вчителя, творчий підхід до використання сучасних педагогічних технологій, вміння мотивувати навчальну діяльність учнів та формувати ключові компетентності з предмета.

  Бажаємо успіху усім учасникам конкурсу «Учитель року-2020», а членам журі – позитивних емоцій та об’єктивності в оцінюванні!

  Зав. РМК Поповська О.А.