Щороку в третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Напередодні свята, 14 листопада 2019 року, віншували аграріїв в Жмеринському районі.

  З прийдешнім святом трудівників агропромислового комплексу вітали голова районної ради В.Малярчук та керівник апарату районної державної адміністрації Т.Москальчук. У своїх промовах вони відзначили важливість сільськогосподарської галузі, адже вона завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як нашої держави, так і Жмеринського краю, найважливішим стратегічним напрямком життєдіяльності району, його рушійною силою.

  Аграрії невтомні працівники, вони працюють цілодобово, круглий рік для того, щоб отримати гарний результат – багатий урожай. Завдяки їхній невтомній праці у нас на столі завжди є хліб, завдяки допомозі з боку сільськогосподарських виробників будуються дороги, ремонтуються школи, дитячі садочки, медичні заклади, закуповується нове обладнання. Керівники району бажали аграріям здоров’я, миру та злагоди, реалізації нових проєктів та високих врожаїв.

  За значний внесок у реалізацію державної політики у сфері сільського господарства, соціально - економічний розвиток району, самовіддану працю, професійну майстерність, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесними грамотами з одноразовою грошовою винагородою відзначено кращих працівників галузі.

  Багато теплих слів на адресу аграріїв сказано і начальником управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації К.Цабак. Вона високо оцінила діяльність сільськогосподарських виробників, їх вагомий внесок в економічну складову нашого району. Від щирого серця бажала їм усіляких гараздів, гарних прибутків, а головне здійснення планів на майбутнє.

  Музичні дарунки для винуватців свята підготували працівники та вихованці сільських та районного будинків культури.