Захист, забезпечення збереження законних прав та інтересів дитини є першочерговим завданням комісії з питань захисту прав дитини, яка діє при Жмеринській районній державній адміністрації.

  На черговому її засіданні, яке відбулося 13 листопада 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.Монастирського розглянуто вісім важливих питань, які безпосередньо стосуються подальшої долі дітей.

  Наразі, комісією розглянуто питання щодо визначення порядку участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною. Інформацію щодо суті справи надали начальник служби у справах дітей О.Сокол та секретар Кармалюківської сільської ради З.Рудюк. Також склад комісії мав змогу поспілкуватися з батьками дитини. Керуючись вимогами чинного законодавства та враховуючи інтереси дитини було прийнято рішення, яким визначено порядок участі батька у спілкуванні та вихованні сина.

  З.Рудюк також прозвітувала про роботу виконавчого комітету сільської ради в напрямку запобігання безпритульності і бездоглядності серед дітей, захисту їхніх прав, виконання індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та ефективність вжитих заходів.

  Під час засідання було прийнято рішення про доцільність надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів 5 неповнолітнім дітям, які тепер проживають в Жмеринському районі.

  Комісією затверджено і персональний склад міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.