Сучасна школа — це простір, де дитина набуває певних знань, умінь та навичок й уможливлює реалізацію себе як особистості. Особливе місце в цьому належить учнівським олімпіадам, які забезпечують дітям створення свого майбутнього власними силами. Олімпіади допомагають школярам повірити в себе, наблизитися до більш якісної освіти та зміцнити свою самооцінку. Цьому передує копітка наполеглива щоденна праця учня й учителя, методичної служби, підтримка батьків.

  Першими результати такої співпраці мали можливість продемонструвати юні знавці російської мови і літератури, математики та правознавства. Саме із цих предметів 8-10 листопада розпочався цикл районних предметних олімпіад.

  Олімпіади були проведені на базі актової зали РДА та ЗОШ № 4 м.Жмеринки, де були створені комфортні умови для всіх учасників та їх супроводжуючих.

  Даний вид змагань допомагає виявити найсильніших із кожного шкільного предмету та сформувати команду (а це не лише учні, а й їхні наставники - вчителі), яка, сподіваємось, гідно представить себе в обласному етапі.

  Тож побажаємо всім учасникам предметних олімпіад зуміти активізувати свої зусилля та домогтися найвищих результатів!

  Зав. РМК Поповська О.А.