7 листопада 2019 року відбулася VIII звітно - виборна конференція Жмеринської районної організації ВФСТ "Колос". Участь у ній взяли: голова ВТО ВФСТ" Колос" С. Татусяк, перший заступник голови районної державної адміністрації О.Монастирський, голова районної ради В.Малярчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації І.Цимбал, а також 46 делегатів з числа тренерів РДЮСШ, вчителів фізичного виховання, спортивних інструкторів, очільників територіальних громад, спортсменів та ветеранів спорту.

  В ході засідання заслухано звіт очільника районного спортивного товариства В.Марчука. За останніх 5 років проведено біля 700 різноманітних спортивних заходів, учасниками яких були понад 25 тис. громадян, підготовлено 5 майстрів спорту та 13 КМС.

  В ході обговорення доповіді всі схвально відкликалися про роботу районної організації ВФСТ «Колос» та відзначали ефективне керівництво її лідера.

  Зокрема, С.Татусяк зазначив, що Жмеринський район поправу в лідерах серед районів з організації роботи товариства. А також презентував проект "Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки для України" , який реалізовує ВТО ВФСТ"Колос".

  Важливу роль діяльності РО ВФСТ «Колос» у розвитку фізичної культури та спорту в районі відзначили і очільники району В.Малярчук та О.Монастирський. Висловили щиру подяку за плідну роботу та досягнення високих результатів В.Марчуку.

  В ході обрання нового очільника районної організації на його роль була запропонована лише кандидатура В.Марчука. Делегати конференції підтримали пропозицію одноголосно.

  З обранням на новий термін В.Марчука привітав С.Татусяк. А також ним було вручено кубки Жмеринській РО ВФСТ"Колос" за зайняте II місце та Браїлівській селищній раді за I місце на обласних літніх спортивних іграх Вінниччини 2019 року серед команд сільських та селищних територіальних громад.

  Під час конференції було також обрано членів ради Жмеринської районної організації ВФСТ «Колос» та президії організації.

  Районна організація відзначила грамотами та цінними подарунками ряд спортсменів, тренерів та інструкторів за високі досягнення у спорті.

  7 листопада свій день народження відзначав колишній директор районної ДЮСШ О.Русин, з чим його привітали учасники конференції.