В районному будинку культури 7 листопада 2019 року зібралися представники структурних підрозділів галузі, щоб відзначити своє професійне свято - Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

  Жмеринщина може по праву пишатися своїм культурним надбанням, яке працівники цієї сфери з любов’ю бережуть, розвивають і примножують. Завдяки їхнім зусиллям, старанням та невгамовному ентузіазму і таланту проводяться свята та конкурси, відроджуються українські обряди і звичаї, відтворюючи неповторність і самобутність українського фольклору. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

  Зі словами вітання та подяки звернувся до своїх колег начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Ю.Рубан, який очолює галузь 26 років.

  Слова найщиріших побажань з нагоди професійного свята линули з вуст першого заступника голови районної державної адміністрації О.Монастирського.

  Свої вітання, а також голови районної ради В.Малярчука, депутатського корпусу та депутата обласної Ради О.Легези озвучив заступник голови районної ради В.Бігас.

  Ю.Рубан зачитав розпорядження голови райдержадміністрації про відзначення з нагоди свята кращих представників царини культури в районі за сумлінну працю, активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток культури рідного краю.

  Почесні грамоти, грошові винагороди та квіти вручили представники районної влади.

  Від влади міста привітати своїх колег по цеху прийшов заступник міського голови з питань культурної політики, начальник управління культури і туризму В.Дудік. Його ж, у свою чергу, привітав та вручив сувенір до свята Ю.Рубан.

  В цей день на Жмеринщині перебував викладач Тульчинського коледжу культури М.Джига. Він за дорученням керівництва навчального закладу привітав працівників культури та майстрів народних мистецтв зі святом, а також виконав місію агітатора та закликав вступати усіх охочих до їхнього коледжу. Роздав інформаційні матеріали для абітурієнтів.

  В цей день працівники культури насолоджувалися концертом, у програмі якого були виключно номери у виконанні вихованців районного будинку культури.

  В ході концертної програми слово для привітання взяли керівники 4 закладів культури: директор районного будинку культури Л.Доноаге, директор музею ім..П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк А.Клекот, директор центральної районної бібліотеки ім..В.П.Вовкодава Л.Шульган, директор Станіславчицької дитячої музичної школи ім..В.Ф.Циганюка Т.Мухіна.

  Працівникам культури і аматорам району бажали миру, злагоди, процвітання, всього того, що наповнить душі творчим натхненням, яким вони щедро поділяться зі всіма. Адже їхня праця дарує свято, зігріває серця, створює душевну гармонію і чудовий настрій.

  Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії традицій, звичаїв. І культура – то головне, адже вона має бути присутня в кожній, без винятку, професії.