У зв’язку із скороченням штатних одиниць та упорядкування структури апарату деяких державних управлінь Жмеринської районної державної адміністрації де планується масове вивільнення працівників 6 листопада 2019 року у приміщенні Жмеринської філії Вінницького ОЦЗ проведений семінар. Тема зустрічі: “Застосування профілактичних заходів, спрямованих на запобігання настанню страхових випадків”. У семінарі взяли участь представників вищезазначених установ.

  Директор Жмеринської філії Тетяна Когут надала роз’яснення щодо чинного законодавства України “Про зайнятість населення” та про соціальні послуги, які надає служба зайнятості безробітним. Поінформувала про своєчасне подання звітності про заплановане масове вивільнення працівників та наслідки відповідальність за порушення термінів подання; заходи центру зайнятості, які передбачені у разі масового вивільнення для мінімізації його наслідків.

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Сметанська надала інформацію про наявні актуальні вакансії, також про роботу з джерелами отримання інформації про вільні робочі місця; розповіла про заходи, спрямовані на подальше працевлаштування вивільнюваних осіб.

  Представники роботодавців отримали інформацію про можливість професійного навчання, підвищення кваліфікації, одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи, можливість отримання ваучера на навчання.

  На завершення заходу досягнуто домовленість про проведення зустрічей із працівниками ПОУ на яких передбачається вивільнення.