06.11.2019 року до Браїлівського професійного ліцею завітали друзі та партнери Жмеринської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ в числі представників відділу активної підтримки безробітних. Було проведено зустріч з студентами випускних курсів. Спілкування було спрямоване на майбутнє працевлаштування випускника та активний пошук роботи. Тому розмова йшла про саме поняття резюме та правила його складання. В заході взяли участь 45 випускників закладу.

  Під час зустрічі з випускниками – учнями професійного ліцею обговорено питання складання резюме за умови коли особа ще навчається і немає практичного стажу роботи. Для майбутніх випускників навчальних закладів відсутність досвіду роботи цілком нормальне явище. Тому при складанні резюме все таки треба враховувати, що якийсь вже досвід є, хоча б отриманий під час проходження практики.

  В ході обговорення теми заходу було звернуто увагу на те, що для того щоб скласти резюме без досвіду роботи, треба згадати все чим займались під час навчання і записати все на папері. Не треба забувати про хобі та захоплення, гуртки та секції, нагороди чи грамоти за участь у конкурсах. Необхідно також відзначити особисті якості та навички, що може згодиться для вибраної вами вакансії.

  Проінформовано про відео резюме. Всім випускникам Браїлівського професійного ліцею запропоновано долучитися до створення бази резюме та відеорезюме, для цього Жмеринська міськрайонна філія надасть можливість кожному з них створити своє особисте відео-резюме з допомогою технічного забезпечення центру зайнятості та розмістити його на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook .