Продовжується навчання вчителів початкової школи в освітньому просторі НУШ.

  У період із 28 жовтня по 1 листопада 2019 року на базі Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст. та СЗШ № 4 м. Жмеринки відбулася друга очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть першокласників у 2020 – 2021 навчальному році.

  У навчанні прийняли участь 25 вчителів початкових класів ЗЗСО району та 2 вчителів Северинівської ОТГ.

  До роботи долучилася начальник відділу освіти Цимбал І.В., яка проінформувала присутніх про перспективи розвитку освітньої галузі в умовах адміністративно-територіальної реформи.

  Координатором навчання була тренер НУШ, методист районного методичного кабінету Степаненко Л.О.

  Педагоги ознайомилися з особливостями організації освітнього процесу в умовах запровадження Концепції Нової української школи, зі змістом нового Державного стандарту початкової освіти та освітньої програми, інноваційними підходами до формувального оцінювання.

  У ході практичних занять в динамічній та інтерактивній формі вчителі здобували знання, необхідні для роботи в НУШ: опановували методику проведення ранкових зустрічей, вчилися планувати тематичні дні на засадах інтегрованого навчання, практикувалися у застосуванні сучасних стратегій критичного мислення, створювали ігри та вправи з використанням паличок Кюізенера та блоків Дьєнеша, вправлялися у проведенні інтегрованого курсу «Я досліджую світ», розглянули ротаційні моделі «Щоденні – 5».

  Значний потенційний заряд отримали педагоги від безмежного світу гри з LEGO. У ході тренінгу з тренером Слушною О.П. відпрацьовували практичні навики ефективного використання наборів LEGO Play Box та Six Bricks у навчанні дітей.

  Жваву зацікавленість викликали майстер - класи Огренчук О.В. (Дубівський НВК) та Філімонової О.В. (Браїлівська ЗОШ І-ІІІ ст.), які є першопрохідцями в умовах становлення НУШ.

  Креативний підхід, активність, цікаві ідеї, бажання співпрацювати показали, що педагоги оптимістично налаштовані та готові до змін.