В залі засідань Жмеринської районної ради 1 листопада 2019 року зібралися представники однієї з найгуманніших професій - своє професійне свято відзначали працівники соціальної сфери. Тут зібралися спеціалісти усіх закладів району, які безпосередньо забезпечують державну підтримку і соціальний захист громадян. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

  Працівники соціальної сфери спілкуються з різними людьми, що мають всілякі проблеми: зі здоров'ям, з працевлаштуванням, соціальною адаптацією, з сімейними проблемами. Вони беруть участь у вирішенні різних конфліктів і суперечок, допомагають слабозахищеним верствам населення (інвалідам, дітям-сиротам, багатодітним матерям, батькам-одинакам та іншим), організовують і контролюють індивідуальні програми, спрямовані на профілактику негативних проявів у суспільстві (алкоголізму, наркоманії, токсикоманії, проституції і т.п.). Таким співробітникам, які день у день налагоджують зв'язки, роблять добро, виявляють милосердя, і присвячене це свято.

  Зі словами привітань та найкращих побажань до присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації О.Монастирський та заступник голови районної ради В.Бігас.

  Олександр Іванович відзначив роль кожного підрозділу соціальної сфери, які покликані робити добро, творити милосердя та полегшувати життя громадян, які цього потребують.

  Володимир Пантелеймонович передав вітання винуватцям свята від голови районної ради В.Малярчука.

  Свідченням високої оцінки роботи є відзначення Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради. Очільники району радо вручили нагороди кращим з кращих представникам галузі з виплатою одноразової грошової винагороди.

  Емоційним та сповненим вдячності і гордості за своїх співробітників був виступ начальника управління соціального захисту населення Н.Василик. Вона, за дорученням обласного керівництва, вручила Подяку Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації начальнику відділу державних соціальних інспекторів управління Н.Вдовиченко.

  Дякувала за добрі справи та закликала присутніх в залі робити їх і надалі заступник голови райкому профспілки працівників державних установ В.Гамарник. Адже добро обов’язково повернеться сторицею.

  Музичні дарунки та багато теплих слів на адресу представників соціальної сфери підготували і працівники та вихованці районного будинку культури.