Жіночий клуб «Берегиня» - це місце дружнього спілкування й обміну досвідом, а також нових знайомств та цікавих зустрічей. Ось і сьогодні 31.10.2019 року знову відкрив свої двері жіночий клуб «Берегиня». На зустріч була запрошена заступник начальника Жмеринського відділу обслуговування громадяни(сервісний центр) Піщенко Олена Юріївна. Зустріч була присвячена темі «Про майбутнє дбай сьогодні».

  Пані Олена розповіла присутнім про пенсійну реформу, зміни які відбулися та нові електронні послуги, зокрема про призначення пенсії «в один дотик» через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України. Дала відповіді на поставлені запитання та запросила бажаючих громадян відвідати заняття «школи майбутнього пенсіонера», яка проводиться щосереди о 16 год.,30 хв. за адресою м. Жмеринка, вул. Асмолова,1-відділ обслуговування громадян (сервісний центр).

  Далі продовжила Заміховська Валентина – колишня безробітна Жмеринської міськрайонної філії та найкраща випускниця - вишивальниця, яка має дуже багато вмінь та навичок , яка продовжила знайомити з історією вишиванки , як український оберіг та провела майстер – клас з вишивання. Учасниці зацікавилися технологією вишивання на Вінниччині та спробували своїми руками вишити хоч простий , але візерунок.

  Зібрання пройшло в теплій обстановці , всім було цікаво та весело . Наступне зібрання призначено на листопад місяць.