31 жовтня спеціалісти Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та Жмеринського міськрайонного центру зайнятості спільно провели груповий захід з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування та дітьми з сімей учасників АТО.

  Директор центру Осіпчук Р.В. розпочав зустріч, мотивуючи учасників заходу до свідомого професійного вибору, що зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку.

  Працівники Жмеринського міськрайонного центру організували екскурсію, ознайомили із основними завданнями та функціями установи, розповіли про весь спектр послуг: клієнти можуть отримати кваліфіковану профконсультацію, відвідати безкоштовні тренінги, взяти участь у захоплюючих тематичних квестах. Учасників заходу ознайомили зі світом професій. Діти мали можливість пройти тестування та дізнатися про свої здібності, визначитись з напрямком та обрати навчальний заклад.

  Педагог соціальний Стовбчата Н.А. провела бесіду за темою «Як досягти успіху в професії». З метою формування позитивної установки в виборі професії, усвідомлення власної ролі в побудові свого успішного майбутнього практичний психолог Ковальчук Т.О в ігровій формі, за допомогою тестів, вправ спонукала дітей до розуміння себе, формування особистісних якостей, які потрібно формувати та розвивати в собі для досягнення свої мети.