31жовтня 2019 р. Жмеринська міськрайонна філія Вінницького ОЦЗ приймала у себе дітей-сиріт з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, дітей учасників АТО та дітей які проживають з опікунами Жмеринського району та представників Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з його керівником Осіпчуком Русланом Васильовичем.

  Тема зустрічі «Як досягти успіхів в професії».

  Нашим завданням було сформувати у дітей уявлення про поняття "успіх", чинників, що визначають успішність людини в житті. Було доведено до школярів інформацію про стан місцевого ринку праці та зростання попиту на робітничі професії. Також проведено тестування з виявлення професійної спрямованості та обговорено проблеми вибору фаху. Діти були активними учасниками. Вони висловлювали свою точку зору щодо вибору професії, навчального закладу та ймовірності працевлаштування. Учні отримали профорієнтаційні буклети та методичні матеріали.

  Різноманітність форм та методів профорієнтаційної роботи сприяє досягненню значного рівня готовності професійного самовизначення молоді.

  Для підтвердження сказаного молодим відвідувачам було проведено екскурсію по відділах філії, у кожному кабінеті діти отримали максимум інформації про модель служби зайнятості.

  Повертаючись до зали для проведення подальшої роботи було наголошено ,що правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.