Заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації О.Матвієнко 29 жовтня 2019 року провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, на порядок денний якої виносилося питання щодо доцільності оголошення неблагополучним пунктом по сказу с.Станіславчик. Там стався випадок захворювання на цю небезпечну хворобу домашнього собаки, який завдав травм місцевому жителю.

  Учасники зібрання заслухали інформацію, надану начальником Жмеринського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області М.Горбатюком про отримані результати лабораторних досліджень, які підтвердили діагноз.

  Члени комісії підтримали проект рішення, що передбачає оголошення с.Станіславчик неблагополучним пунктом, який озвучив секретар комісії Р.Пустовий. А також введення карантинних обмежень і реалізацію плану комплексних заходів з ліквідації вогнища сказу.

  Відповідними службами буде проведено контроль за наданням необхідної медичної допомоги постраждалому та проведення профілактичних щеплень.

  Рішення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії буде висвітлено в засобах масової інформації та доведено до відома всіх зацікавлених сторін.