Керівником апарату Жмеринської районної державної адміністрації Тетяною Москальчук 28 жовтня 2019 року проведено нараду з керівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

  На порядок денний наради було винесено два питання. А саме: про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції серед державних службовців та щодо листа Жмеринської міської ради про надання відповідної інформації в межах компетенції структурних підрозділів райдержадміністрації, у зв’язку зі створенням Жмеринської ОТГ.

  Тетяна Григорівна повідомила присутніх про певні зміни у законодавстві про запобігання корупції та наголосила на обов’язковому додержанні в підзвітних установах законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму її уникнення.

  У зв’язку з проведенням заходів з добровільного приєднання Жуковецької, Коростівецької та Рівської територіальних громад до м.Жмеринка, міська рада звернулась до райдержадміністрації з переліком питань в розрізі галузей для отримання відповідної інформації. Інформація потрібна для формування бюджету на 2020-2022 роки в разі утворення Жмеринської ОТГ. Керівник апарату наголосила на необхідності надання такої інформації запитувачам задля забезпечення належного функціонування сільських громад, які будуть у складі великої об’єднаної громади.