Села як і люди, мають свої біограіфї. У кожного вона своя - неповторна. На Вінниччині у Жмеринському районі розташоване мальовниче село Олександрівка. Це село за географічними даними невелике, небагате на корисні копалини, але для багатьох воно - маленька Батьківщина, якому 26 жовтня виповнилось 110 років.

  Як кажуть олександрівчани, - «Село вміє говорити, тільки треба знати його мову - мову минулого, нинішнього, майбутнього...».

  В цьому місцевим жителям допомагає голова первинної ветеранської організації, колишній вчитель В.Хрипливий, який багато років збирав історію села в місцевому музеї, знає багато цікавих фактів та видатних земляків.

  Цього дня радість свята розділили між собою мешканці села разом із секретарем сільської ради С.Мазур, заступником сільського голови В.Смачним та владними гостями. Привітати жителів с.Олександрівка з 110 ювілеєм приїхали: депутат обласної Ради О.Легеза, голова Жмеринської районної організації ветеранів А.Паламарчук, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Ю.Рубан. Щирі вітання та найкращі побажання лились з їхніх вуст на адресу місцевих мешканців. Не обійшлося і без подарунків та відзначень.

  У розважальній програмі свята був святковий концерт та смачна юшка по – олександрівськи.