24 жовтня 2019 року відбулася 31 позачергова сесія Жмеринської районної ради 7 скликання. На порядок денний засідання винесено 12 питань, які були одностайно підтримані депутатами.

  У роботі сесії взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський.

  До початку роботи голова районної ради В.Малярчук нагадав присутнім про пам’ятні дати, які ознаменовують 24 жовтня, привітав іменинників, які святкували дні народження у міжсесійний період.

  В ході роботи сесії розглянули наступні питання:

  Про внесення змін до районної Комплексної Програми розвитку культури та духовного відродження на період до 2022 року. Директор КП «Жмеринська дирекція кіновідеомережі і кіновідеопрокату» А.Новаковська просила сесію передбачити фінансування у розмірі 50 тис. грн.. юридичних послуг, а саме правову допомогу адвоката та судові витрати.

  Проект рішення про внесення ряду змін до районного бюджету на 2019 рік озвучив депутатам начальник фінансового управління райдержадміністрації В.Гамарник. Зокрема, в проекті передбачено виділення коштів на утримання об’єктів спільного користування, харчування дітей у школі, оплату праці соціального фахівця, заробітну плату працівників освіти та оплату комунальних послуг, централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, пільгове медичне обслуговування осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, компенсаційні виплати особам з інвалідністю, на забезпечення діяльності бібліотек, кіновідеомережі - на судові витрати, упорядкування архіву, капітальний ремонт Браїлівської школи, співфінансування придбання медичного автотранспорту, оплату праці працівників ФАПів.

  Також затверджено розпорядження голови райдержадміністрації, які стосуються змін при виконанні районного бюджету.

  Заступник голови районної ради В.Бігас повідомив про результати конкурсного відбору на зайняття посади директора КНП «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги». Переможцем конкурсу став О.Калінський. Депутати затвердили його на посаді.

  О.Монастирський поінформував присутніх про інші перемоги колективу медичного центру. Згідно аналізу, який провів Союз Національних бізнес – рейтингів підприємство посіло 50 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг» та 3 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання Вінницької області у номінації «Фінансові показники успішної діяльності». Присутні в залі привітали О.Калінського та очолюваний ним колектив з визначними перемогами та обранням на посаду.

  Депутати підтримали рішення про оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів КЗ «Слободо - Межирівський НВК ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» та Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст.. Інформацію з даних питань надала начальник відділу освіти райдержадміністрації І.Цимбал.

  В ході засідання затверджено фінансові плани на 2020 рік КНП «Жмеринська центральна районна лікарня», КНП «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Жмеринська районна стоматологічна поліклініка». Коментував питання начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації О.Ярмоленко.

  Директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області» Т.Оголенко піднімала питання про внесення змін до структури та чисельності працівників КУ для забезпечення належної оплати праці персоналу, який доглядає одиноких престарілих людей.

  Затверджено депутатами проекти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів. Інформацію щодо даних питань надав заступник начальника відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Бесараба.

  Після завершення розгляду питань порядку денного сесії в залі продовжилося обговорення актуальних тем. Наразі, піднімалося питання щодо випадку відібрання субсидії у мешканців с.Кармалюкове. Роз’яснення даної ситуації надала начальник управління соціального захисту населення Н.Василик.

  Головний лікар центральної районної лікарні Р.Боровський вів мову про проблематику безхатченків та людей похилого віку, які в зимовий період намагаються якомога довше залишатися в стаціонарних відділеннях. Питання потребує вирішення та викликало дискусію в залі.