Саме таке завдання ставить перед собою служба у справах дітей Жмеринської районної державної адміністрації, яку відтепер очолює Сокол Оксана Володимирівна.

  На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося 22 жовтня 2019 року під головуванням О.Монастирського,членам комісії представлено нового очільника служби.

  В ході засідання було розглянуто 5 важливих питань, які стосуються дітей зі статусом чи таких,що опинилися у складних життєвих обставинах.

  Начальник служби у справах дітей О.Сокол та завідувач юридичного сектору Ю.Сенько поінформували присутніх щодо суті питання про доцільність надання/ненадання дозволу на реалізацію будинку, в якому зареєстрована неповнолітня дитина. Після обговорення, комісія прийняла рішення відмовити у наданні такого дозволу посилаючись на чинне законодавство.

  Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації А.Лукова надала інформацію про стан охоплення дітей району навчанням. Наразі, вона повідомила, що з 1 вересня 2019 року до навчання приступили 2890 неповнолітніх, з них у загальноосвітніх закладах – 2496, в професійно-технічних – 232, у вищих навчальних закладах І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації – 182. Не приступили до навчання 29 дітей, з яких 14 – за станом здоров’я, 15 – з інших причин (діти, яким на 1 вересня виповнилось 6 років. Більшість з них відвідують дошкільні заклади). Серед випускників 9 - 11 класів до навчального процесу приступили 99%.

  Про стан злочинності і правопорушень серед дітей району за 9 місяців 2019 року доповідав старший інспектор з ювенальної превенції Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області В.Шихов.

  Директор Жмеринського РЦСССДМ Р.Осіпчук детально ознайомив членів комісії зі станом справ у кожній з 6 сімей, в яких виховуються діти, що перебувають у складних життєвих обставинах і є на обліку у службі у справах дітей та яким служба надає соціальний супровід.

  Також під час засідання комісії затверджено склад рейдової групи для проведення профілактичних рейдів.