Союз Національних бізнес – рейтингів 15 років поспіль визначає провідні підприємства у різних галузях з метою популяризації успіху у сфері бізнесу, формування та розвитку сумлінної конкуренції. Цього року підсумок щорічного загальнодержавного рейтингового аналізу, який проводився серед 329 783 українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності, показав, що комунальне некомерційне підприємство «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» увійшло до переліку успішних у своїй сфері.

  Підприємство посіло 50 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг» та 3 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання Вінницької області у номінації «Фінансові показники успішної діяльності».

  Головному лікарю підприємства Калінському Олегу Ігоровичу висловлено щиру повагу як професіоналу керівнику ефективної організації та запрошено на одну із Офіційних церемоній нагородження на честь підприємств, що розбудовують національну економіку для вручення почесної відзнаки «Лідер галузі 2019».

  Районна державна адміністрація висловлює щирі вітання колективу з нагоди вагомої перемоги та бажає підкорення нових висот на благо нашого району.