Урядом спрощено процедуру повідомної реєстрації колективних договорів і угод, змін і доповнень до них - постанова КМУ від 21 серпня 2019 р. № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115».

  Сторонам колективних договорів і угод пропонується подавати на повідомну реєстрацію один примірник документа в паперовій або в електронній формі.

  Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації угоди, договору, повертати на доопрацювання, вимагати додаткові документи та встановлювати вимоги до їх оформлення.

  З метою посилення інформування заінтересованих суб’єктів реєструючий орган оприлюднює та щомісячно оновлює на своєму веб-сайті:

  • реєстр колективних угод (договорів), змін і доповнень до них;
  • їх текст;
  • перелік підприємств, установ, організацій, для яких є обов’язковими положення колективної угоди (у разі його подання сторонами цієї угоди).

  Якщо положення колективного договору поширюється на кілька підприємств, які підписали цей договір, перелік таких підприємств також оприлюднюють на офіційному веб-сайті реєструючого органу разом з текстом угоди.

  Методичну і практичну допомогу з питань розробки та змісту розділів колективного договору можна отримати у відділі праці управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації за адресою: вул. Центральна,7 кабінет № 9, тел. 2-12-58.

  Повідомна реєстрація колективних договорів здійснюється щоденно.

  Заступник начальника управління – начальник відділу праці УСЗН Жмеринської РДА І.Тарануха