В традиціях відділу освіти завжди було берегти те, що стало основою галузі, водночас запроваджуючи нове, яке стане перспективою для подальшого становлення. Саме впродовж найкращих традицій освітянської галузі району начальником відділу освіти Цимбал І.В. було ініційовано зустріч фахівців педагогічної ниви, які перебувають на заслуженому відпочинку. В березні гостей вітала Браїлівська громада, а в жовтні (в рамках відзначення Дня працівників освіти) гостинно зустріла освітян Станіславчицька громада.

  10 жовтня у Станіславчицькій ЗОШ відбулося святкування Дня учителя для вчителів-ветеранів педагогічної праці, тих, які сьогодні вже на заслуженому відпочинку. Запрошувалися всі, хто удостоєний високих державних нагород та почесних звань.

  У шкільному дворі було світло від яскравого сонця, синьої блакиті неба і неймовірно щасливих посмішок гостей: зустрічалися колеги, обіймалися, цілувалися, привітно тиснули одне одному руки.

  Гостей, як годиться, зустрічали короваєм, який з рук вихованців школи прийняв Гулько В.І. Пісня «Ласкаво просимо» у виконанні учнів та Скрипкаря А.Л. налаштувала всіх на позитив.

  Ведуча Ланова А.Д. розпочала вітання гостей, надавши слово начальнику відділу освіти Цимбал І.В. Інна Володимирівна ознайомила гостей з досягненнями освітян Жмеринського району та розповіла про перспективи розвитку освіти. Звертаючись до поважних педагогів із вітальним словом, очільниця освітянської галузі району, перш за все, подякувала їм за мудрість, знання та життєвий досвід, який вони передавали кільком поколінням, які робили і продовжують робити нашу країну кращою.

  Лейтмотивом свята була ідея, яка лунала в усіх вітальних промовах, концертних номерах, та словах поважних гостей: «Вчителі - це ті люди, без яких не було б нас. Це наші наставники, поціновувачі наших успіхів. Саме вони спрямовують своїх учнів обрати правильну життєву стежину».

  До присутніх з вітальними словами звернувся також сільський голова Перепечай В.М.

  Слова вітань також доповнювали музичні дарунки, підготовлені вчителями та учнями школи. Тепла атмосфера свята, відмінна організація, гостинно накритий стіл, продуманий до дрібниць сценарій, створені руками дітей сувеніри – за все це велика подяка адміністрації (дир.Півнюк Г.І., ЗДНВР Лахман Г.Л., ЗДВР Линдрик А.М.) та колективу Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Давно посріблилися скроні в багатьох ветеранів, але в очах не згас вогонь любові до дітей, приємні спогади вихлюпувалися з душі у кожного, і доброта лилася рікою з уст усіх, хто виступав на святі. У повітрі витав дух піднесення, щирості, зичливості, вдячності Цимбал І.В. за свято, яке дало можливість зігріти душу, поспілкуватися, зустрітися і, головне, згадати разом пройдений шлях.