Другий рік поспіль The LEGO Foundation надає безкоштовну допомогу Україні у вигляді наборів LEGO Play Box та Six Bricks для перших класів. Співпраця відбувається в межах Меморандуму про взаєморозуміння між МОН України та The LEGO Foundation, що був підписаний влітку цього року.

  «Ці набори – хороший дидактичний матеріал для наших вчителів. Під них прописані спеціальні методики, які допомагають дітям як засвоювати знання, так і розвивати м’які навички.

  Це дуже суттєва допомога Україні і ми раді, що маємо такі довірливі та міцні стосунки з партнерами. Реформа “Нова українська школа” – це справа багатьох, і без такої співпраці здійснити її було б надзвичайно важко», – зазначила міністр освіти і науки Ганна Новосад.

  Вдповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.09.2019 р. №1185 «Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Київської, Полтавської, Сумської, Хмільницької, Черкаської, Чернігівської обласних та Київської міської державних адміністрацій ігровими наборами LEGO Play Box» відділом освіти отримано 15 наборів для 10 закладів загальної середньої освіти. Перші класи, в яких чисельність дітей в 1 класі більше 20 учнів, будуть забезпечені двома ігровими наборами. У перелік закладів освіти на отримання ігрових наборів LEGO Play Box не включені заклади, в яких наповнюваність першого класу менше 8 учнів.