Закликав заступник голови райдержадміністрації Юрій Колесник на засіданні районного оперативного штабу з підготовки об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років, яке відбулось 13 липня 2016 року за участю начальника відділу архітектури, містобудування та інфраструктури райдержадміністрації Івана Побережного, старшого державного інспектора Держенергонагляду Вінницької області Олександра Греченко, головного інженера з експлуатації Жмеринського управління газового господарства Анатолія Сигидина, головного інженера СО «Жмеринські електромережі» Олександра Носача, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ.

  На порядку денному – єдине питання: підготовка до осінньо – зимового періоду та проведення заходів з енергозбереження.

  На початку засідання заступник голови райдержадміністрації Юрій Колесник довів до відома присутніх розпорядження голови райдержадміністрації від 13.05.2016 р. № 143 « Про підготовку об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо – зимового періоду 2016 – 2017 рр.».

  Кожен із членів штабу прозвітував про підготовку своїх підвідомчих закладів до опалювального сезону.

  Зі слів головного спеціаліста відділу культури та туризму Галини Луценко всі заклади культури повністю забезпечені паливом. Проведено заходи з енергозбереження – заміна вікон та дверей на металопластикові.

  Наразі триває робота по забезпеченні дровами медичних закладів. На сьогоднішній день при потребі 370 м3 забезпечено 160 м3 . Начальник відділу охорони здоров’я Олександр Ярмоленко запевнив присутніх, що до 1 вересня паливом будуть забезпечені всі заклади. Інтенсивно проводяться роботи і по економії енергії. А саме: заміна котлів на твердопаливні, утеплення зовнішніх фасадів приміщень мед. закладів.

  Велика робота в цьому напрямку проводиться і в закладах освіти. Зокрема, відбулась заміна котлів, утеплення приміщень. П’ять навчальних закладів району виграли гранти по енергозбереженню.

  Із інформації головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Жанни Твердохліб на сьогоднішній день заклади освіти на 65 % забезпечені вугіллям та 35 % дровами. До вересня навчальні та дошкільні заклади будуть забезпечені паливом повністю.

  Старший державний інспектор Держенергонагляду Вінницької області Олександра Греченко поінформував присутніх про проведення перевірок щодо підготовки закладів соціальної сфери до осінньо – зимового періоду. Акцентував увагу на вимогах до Акту готовності закладу, які всі керівники повинні виконати.

  На завершення Юрій Колесник зазначив, що дані засідання будуть проводитись систематично та закликав належним чином проводити підготовку до опалювального сезону та заходи з енергозбереження.