На сьогодні в Службі Зайнятості створено гнучку систему професійного навчання безробітних, яка дозволяє оперативно реагувати на потребу роботодавців у кадрах.

  Щороку, напередодні опалювального сезону, роботодавці починають шукати операторів котельні, апаратників хімводоочищення та машиністів (кочегарів) котелень. Перевагу надають працівникам, які підвищили кваліфікацію та отримали допуск до виконання робіт.

  Жмеринська міськрайонна філія Вінницького обласного центру зайнятості до початку опалювального сезону проводила та проводить підвищення кваліфікації безробітних шляхом проходження курсів цільового призначення на базі «НЕМИРІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ БУДІВНИЦТВА, ЕКОНОМІКИ ТА ДИЗАЙНУ ВІННИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТУ» за вищезазначеними професіями для КП «ВІННИЦЯОБЛТЕПЛОЕНЕРГО», Северинівської ЛВЛ, МКП «ЕНЕРГОРЕСУРС», ЧЕРНЯТИНСЬКОГО КОЛЕДЖУ ВНАУ, Браїлівської с/р, Северинівської ОТГ, ДНЗ «Браїлівський ПЛ», ЖМЕРИНСЬКОГО РМЦПМСД.

  Навчання проходило та проходить безкоштовно, за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

  Отримавши потрібні знання, громадяни на період опалювального сезону гарантовано будуть працевлаштовані на робочі місця, даруючи тепло взимку кожному з мешканців Жмеринщини.