На адресу Жмеринської районної державної адміністрації надійшов лист від командира військової частини А 2896, полковника Сергія КОТЕНКА, в якому він звертається з проханням до влади району передати слова вдячності родині військовослужбовця з с.Сербинівці Сергія БІЛАНА, який виконує бойові завдання в зоні проведення операції об’єднаних сил у складі цієї військової частини.

  Дуже приємно, що в теперішній нелегкий час, попри всі випробування, проблеми та складнощі, міцнішає бойовий дух і відвага наших воїнів. Серед них і наші земляки, яких зростила Жмеринщина. Сьогодні вони боронять рідну землю від агресора .

  Ми гордимося нашими земляками – вірними захисниками України, які виконують священний обов'язок, захищаючи суверенітет та цілісність нашої держави.

  Лист-подяку батькам Василю Володимировичу та Тетяні Володимирівні БІЛАНАМ, районне керівництво обов’язково передадуть із вдячністю за виховання сина Сергія , який чесно і сумлінно виконує військовий обов’язок.

  Додаємо текст Подяки.

Подяка

  ШАНОВНІ ТЕТЯНО ВОЛОДИМИРІВНО ТА ВАСИЛЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ!

  Керівництво військової частини А2896 з нагоди Дня Захисника України висловлює Вам щиру вдячність за виховання справжнього патріота та захисника рідної землі, Вашого сина – СЕРГІЯ.

  За час війни з російськими загарбниками Сергій проявив себе як мужній, хоробрий та відповідальний військовослужбовець.

  Він є прикладом для своїх побратимів та підростаючого покоління. Завжди користується повагою у командирів.

  Дорогі батьки! Зичимо Вам міцного здоров’я, миру, родинного затишку та Божого Благословення!

  З вдячністю

  Командир військової частини А2896, полковник С.Котенко