З грудня молодим батькам спростять отримання 10 державних послуг в зв’язку з народженням дитини, и для цього не потрібно робити жодного візиту в держустанови.

  Це стане можливим завдяки втіленню проекту «е-Малюк» – батьки зможуть подати тільки одну електронну заяву замість 37 документів.

  Заява дозволить отримувати десять сервісів без походів до чиновників : в частині, реєстрації народження дитини, її місце проживання, звертатись за допомогою на новонародженого і на дітей із багатодітної сім’ї.

  Таке звернення можна буде оформити ще в пологовому будинку або в дома – онлайн, через сайт Кабінету міністрів, но для цього потрібно мати цифровий підпис.

  Електронний цифровий підпис можна дуже швидко та безкоштовно отримати любому громадянину України, взявши з собою паспорт і прийшовши в податкову інспекцію чи в сертифікований центр надання таких підписів. Або, наприклад, якщо ви явлеєтесь клієнтом ПриватБанка або Ощадбанка України, ви також можете звернутись за отриманням такого електронного цифрового підпису».