Традиційно в м. Вінниці проходив ХХVІІ обласний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе» з 19 вересня - 04 жовтня. Організатори заходу - Вінницька обласна державна адміністрація, Вінницька обласна Рада та обласний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

  В обласному фестивалі взяли участь 120 дітей та молодь з функціональними обмеженнями з 23 районів, 5 міст обласного значення, Немирівської та Мурафської ОТГ. Осторонь не залишилися учасники Жмеринського району: Дмитренко Валентина, Циганюк Михайло.

  19 вересня в обласному краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття виставки робіт усіх його учасників. Усі бажаючі мали можливість ознайомитись з роботами, а саме: вишивки бісером, вишивка стрічкою, вишивка хрестиком, вишивка гладдю, м`які та в`язані іграшки, одяг, листівки, прикраси, вироби з дерева тощо. Кожен відвідувач міг віддати свій голос за того учасника, виріб якого сподобався найбільше.

  04 жовтня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичного театрі ім. М. Садовського відбулася заключна частина.

  З вітальними словами та побажаннями звернулися до учасників фестивалю заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк та заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук.

  Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації - Департаменту соціальної та молодіжної політики, служби у справах дітей, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

  У ході свята дипломи та подарунки отримали всі учасники фестивалю, а окремі з них – і спеціальні призи.

  Дмитренко Валентина стала одною з 35 учасників, роботи якої глядачі виставки вподобали найбільше. Валентина була нагороджена дипломом, подарунком та статуеткою призера обласного фестивалю «Повір у себе», Вінницька обласна служба у справах дітей відзначила дипломом та подарунком роботи Циганюка Михайла.

  Після нагородження учасники заходу переглянули виставу «Русалонька» акторів Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського.