Вже стало доброю традицією 1 жовтня відзначати Міжнародний день людей похилого віку. Цього дня люди старшого віку чекають цілий рік. Чекають всі, кому бракує спілкування, доброго слова, доброго погляду, підтримки, розуміння.

  Вшанувати підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання комунальної установи «Територіальний центр Жмеринського району» завітали поважні гості: заступник голови районної ради Бігас В.П., начальник УПСЗ Василик Н.В.та селищний голова Резедент В.Д.

  Захід проходив у святково прибраній залі. Було сказано багато гарних слів, вручено подарунки підопічним. Розпочалося святкове дійство піснею «Добрий день Вам людоньки» у виконанні ансамблю Браїлівського будинку культури «Чарівниця», художній керівник Юрій Дубель. Звучали ліричні і жартівливі пісні у виконанні підопічних Віктора Костюка та Лариси Комахи, ансамблю «Берегиня», керівник Ніна Матвійчук, виконувались авторські пісні на слова та музику вчителя Браїлівської ЗОШ І-ІІ ступеня Леоніда Тодосюка. Читали вірші, незмінні ведучі заходу учені Браїлівської ЗОШ І-ІІ ступеня Андрій Єфімов та Сюзанна Гладчук.

  Тож для підопічних захід став по родинному теплим, насиченим приємними сюрпризами. Це в котре підтвердило, що і працівники відділення і громада району - завжди дбають про людей поважного віку.

  Задоволення отримали всі: і глядачі, і самі «артисти». Адже найбільшу насолоду кожен з нас отримує тоді, коли вкладає в кожну справу частку душі і натхнення.

  Крім того, напередодні Дня людей похилого віку до підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, яке розташоване в смт Браїлів, завітали учні вінницької школи-ліцей №7 з подарунками для стареньких та гарним концертом.

  Не залишились осторонь і благодійники. Група волонтерів на чолі з Діаною Мороз відвідали підопічних стаціонарного відділення з солодощами, гарним настроєм та допомогою для відділення (продукти харчування, медикаменти, предмети особистої гігієни) на загальну суму понад 24,0 тис.грн.

  Директор КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Тамара Оголенко