В Жмеринському районі 2 жовтня 2019 року відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Дня працівників освіти, які зібрали в одному залі керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

  З вітальним словом до своїх колег звернулася начальник відділу освіти І.Цимбал. Вона відзначила високий рейтинг галузі освіти району на рівні області, що значною мірою залежить від професійного рівня педагогів, їх орієнтиру, який, на її переконання, має бути націлений тільки на успіх, а також на благо наших дітей.

  Інна Володимирівна зазначила, що в нелегкий час реформ та швидких змін в учительській професії залишаються лише порядні люди, які мають стержень та віддаються роботі сповна. Кожен з них докладає зусиль для того, щоб район пишався успіхами вчителів та їхніх вихованців. Освітянські колективи роблять усе, щоб крокувати в ногу з часом, виглядати стильно, бути конкурентоспроможними по відношенню до міських шкіл. Очільниця галузі освіти передала вітання з наступаючим святом усім колективам освітніх закладів, побажала віри у краще майбутнє та запевнила усіх в тому, що вона вірить в нашу школу, наших учителів та дітей. Зичила усім миру, спокою, сили та позитивних думок.

  Від районної влади освітян вітали перший заступник голови районної державної адміністрації О.Монастирський та заступник голови районної ради В.Бігас.

  Олександр Іванович висловив свою гордість за ті успіхи, які має освіта – це і результати ЗНО, перемоги в олімпіадах та конкурсах. Низько вклонився та подякував вчителям за їхню працю. Відзначив значний поступ освіти району в реалізації напрямку Нової Української Школи, інших змін, які активно втілюються в життя вчителями, які і є ключовими фігурами на шляху змін. Подякував також ветеранам за вагомий внесок у розвиток галузі освіти, іншим працівникам освітніх закладів, батькам - за участь в навчально – виховному процесі. За підтримку шкіл та дитячих садочків отримали подяку і очільники територіальних громад. Вітаючи вчительську когорту з професійним святом, побажав їм здоров’я, добра, миру і злагоди в родинах, світлої дороги їхнім дітям, здійснення мрій, віри, надії та любові.

  З найкращими побажаннями приєднався до вітань на адресу освітян В.Бігас. Передав вітання від голови районної ради В.Малярчука, депутатського корпусу, всіх сільських голів. Висловив слова щирої подяки за вчительську кропітку працю, побажав їм усіляких гараздів та Божого захисту.

  За дорученням обласного керівництва О.Монастирський та В.Бігас вручили нагороди від Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, відзначили кращих представників сфери Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради з грошовою винагородою.

  І.Цимбал вручила відзнаки райдержадміністрації, районної ради та грошові премії керівникам освітніх закладів за результатами моніторингу якості роботи, підготовки закладів до нового навчального року.

  До церемонії нагородження долучилися очільники територіальних громад та вручили нагороди керівникам дошкільних закладів, які стали переможцями за результатами підсумку підготовки закладів до роботи.

  І.Цимбал вручила кращим представникам галузі грамоти відділу освіти.

  Методист відділу освіти та новообраний голова Жмеринської ради об’єднаної профспілки працівників освіти і науки Ю.Кошкін вручив нагороди наставникам юних спортсменів, які досягли високих результатів та здобули перемогу в різних видах змагань.

  Святковий настрій в залі в цей день створювали працівники та вихованці районного будинку культури. Захід вела директор районного будинку творчості школярів та юнацтва А.Ланова.