29 вересня свій 90 річний ювілей зустрів житель с. Лука-Мовчанська Гаврилюк Василь Михайлович.

  Привітали ювіляра директор КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Тамара Оголенко, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Наталя Воробій та соціальний робітник Валентина Цебрій.

  Тамара Іванівна вручила подарунок та квіти, побажала щастя, радості, добробуту, наснаги, тепла і затишку в родинному колі, злагоди та мирного неба.

  В свою чергу Наталя Іванівна приєднуючись до вітальних слів побажала міцного здоров’я, благополуччя та довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої. А соціальний робітник вручила ювіляру запашний коровай.

  Окрім квітів і подарунків приємною несподіванкою для Василя Михайловича стала Подяка від першого заступника голови Жмеринської районної державної адміністрації Олександра Монастирського та голови районної ради Василя Малярчука за багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію.

  Життєвий шлях іменинника був нелегким. В родині Василя Михайловича виховувалось дев’ять дітей. На долю маленького хлопчика випали голодомор 1932-1933 рр., Друга світова війна 1941-1945 рр., період відбудови.

  Працював 3 роки в шахті на Донбасі куди був висланий з колгоспу молодим хлопцем. По поверненню одружився та працював вже в рідному селі різноробочим. Останні 23 роки пропрацював в Держлісгоспі звідки й пішов на заслужений відпочинок.

  І сьогодні сивочолий ювіляр понад пережите, усі труднощі, які випадали йому на долю, нелегку працю у післявоєнні роки, є життєрадісною людиною. Має онуків, правнуків та навіть праправнуків, чим дуже пишається.

  Від усього серця вітаємо з 90-річчям! Такий ювілей - дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою.

  Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Н.І.Воробій