Щорічно в с.Жуківці проводиться футбольний матч-присвята воїну-афганцю Олександру Щербі, який загинув на чужині виконуючи свій інтернаціональний обов’язок. Цього року у фіналі чемпіонату району з футболу серед сільських команд кубок розігрувався 24 раз поспіль. У фінальній зустрічі противниками стали команди: «Нива» Жуківці та «Авангард» Браїлів.

  У надзвичайно напруженій боротьбі перемогу з рахунком 3-2 здобули господарі поля «Нива» с.Жуківці.

  В команді «Авангард» відзначилися: Богдан Августенюк та Вадим Ткачук. А в переможців – двічі Олексій Вінницький та Олександр Шуляк.

  Футбольний матч проводився в рамках відзначення Дня села Жуківці. Під час урочистого відкриття заходу з вітальними промовами виступили: сільський голова Надія Тріскун, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Юрій Рубан, голова районної організації ВФСТ «Колос» Василь Марчук.

  Надія Степанівна вручила хліб-сіль командам – учасницям змагань і Петру Кравчуку - судді матчу та однокласнику Олександра Щерби. Концерт був підготовлений учителями та учнями школи, талановитими жителями громади.

  По завершенню гри відбулося нагородження, де команду – фіналіста відзначено дипломом, гравців - грамотами РО ВФСТ «Колос».

  Жуковецька футбольна команда, яка востаннє вигравала матч 17 років тому в 2002 році, цього року повернула собі перехідний кубок, нагороджена дипломом та грошовою винагородою 5 тис. грн.. Гравців відзначено грамотами, грошовими преміями від керівництва сільської ради. За традицією, кращі гравці були нагороджені грамотами і солодкими дарунками – горнятками з медом від приватного підприємця Вячеслава Шершуна.

  Під час поминального обіду було вшановано світлу пам’ять загиблого воїна – афганця Олександра Щерби.

  РО ВФСТ «Колос» висловлює щиру подяку за організацію та проведення заходу: очільнику Жуковецької сільської ради Надії Тріскун, директору Жуковецької ЗОШ І-ІІ ст.. Світлані Нечай, керівнику фермерського господарства «Дзялів» Вячеславу Шершуну.