Продукція Жмеринських сільгоспвиробників користується попитом у містян під час проведення осінніх ярмарків у м. Вінниця

  Багато років поспіль, після збору сільгоспвиробниками врожаю, у м.Вінниці проводяться осінні ярмарки, метою яких є забезпечення населення області сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників.

  Цьогоріч традиційні сільськогосподарські ярмарки відбуватимуться щосуботи – з 28 вересня по 26 жовтня на площі біля ТЦ «Plaza Park» (вул. Келецька, 117-Б).

  В першому ярмарку, який відбувся 28 вересня взяли участь 2 суб’єкти підприємницької діяльності від Жмеринського району, які вдало реалізували продукцію з м’яса.

  Загалом на ярмарку свою продукцію представили підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів та хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів. Також вінничани та гості міста мали можливість придбати продукцію торгівельних підприємств споживчої кооперації і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.

  Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації