В Жмеринській міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості

  26 вересня відбулась презентація Товариства "СЛУЖБА БЕЗПЕКИ БІЗНЕСУ",яке веде діяльність приватної охорони і розпочинає набір на вакантні посади охоронників, начальника охорони та заступника начальника. На захід були запрошені 12 безробітних. Перед присутніми виступив заступник директора підприємства, полковник запасу - Юрій Орищенко.

  Він розповів про історію створення товариства; про об’єкти, які вони охороняють; процес відбору; пакет необхідних документів; обмеження у стані здоров’я, з якими кандидати не можуть бути допущеними до роботи; заробітну плату. Також надав інформацію про те, що підприємство є переможцем конкурсу серед декількох інших охоронних агенцій на охорону п’яти об’єктів міста Жмеринки, а саме підприємств залізничного транспорту: Локомотивне депо ст. Жмеринка, Експлуатаційне вагонне депо, Ремонтне вагонне депо, Колійна машинна станція -79, Дирекція залізничних перевезень.

  Пропозиція зацікавила присутніх. Вони активно ставили питання, розбирали приклади ситуацій які можуть виникнути під час охорони, записували контакти.

  Учасники залишилися задоволені організацією та проведенням заходу.