З метою працевлаштування безробітних та надання допомоги роботодавцю у підборі кадрів, 23 вересня фахівцями Жмеринської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ проведений міні-ярмарок вакансій. У заході презентувало свої вакансії підприємство «ТОВ Профілактика», яке є одним із небагатьох підприємств, діяльність якого зосереджена на знищенні шкідників приміщень соціальної сфери не лише по місту Жмеринка та району, а й по місту Вінниця. На сьогоднішній день потреба виникла у двох вакантних посадах дезінфектора.

  Керівник підприємства Юрій Гриневич детально розповів про умови праці, вимоги до працівників, рівень заробітної плати. Зокрема було наголошено, що працівник не повинен мати алергії, оскільки робота із шкідливими інсектицидами може погіршити стан здоров’я працівника. Тому необхідним є дотримання норм технологічного процесу. Перевагою виявився гнучкий графік роботи.

  У заході взяли участь 10 безробітних. Двоє з яких виявили бажання пройти більш детальну співбесіду з метою подальшого працевлаштування. Під час активного діалогу учасники зустрічі отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.