Йшла мова 24 вересня 2019 року під час зустрічі керівництва району та міста із жителями зазначених територіальних громад.

  В ході зібрання перший заступник міського голови Анатолій Білоус та керуючий справами міськвиконкому Андрій Стемповський поінформували присутніх про перспективи, можливості та вигоди, які чекають жителів Жуковецької та Коростовецької сільських рад у випадку об’єднання із Жмеринською громадою.

  Про переваги об’єднання та державну підтримку громадам, які вирішили добровільно об’єднатись інформував радник з питань децентралізації Центру розвитку місцевого самоврядування Євген Шаповалов.

  Головою районної ради Василем Малярчуком акцентовано увагу присутніх на неминучості реалізації адміністративно – територіальної реформи на території району, яка передбачає передачу більшості повноважень на місцеві органи влади. Тому, сьогодні важливо якнайшвидше прийняти відповідне рішення до початку наступного бюджетного року, а також отримати суттєву державну підтримку.

  Про досвід у написанні програм, за допомогою яких Жмеринці вдалось залучити на вирішення багатьох актуальних проблем міста великі суми коштів говорив начальник управління економіки міської ради Анатолій Коновал.

  Під час заходу мешканці Жуковецької та Коростовецької громад ставили безліч питань, на які отримали переконливі відповіді.