20 вересня 2019 р. у Браїлівській ЗОШ І-ІІ ст.. відбулося сімейне спортивне свято.

  Спортивний зал був повен глядачів та вболівальників, які у передчутті гарного видовища зібралися, щоб підтримати учасників змагань «Тато, мама і я – спортивна сім’я».

  Головним суддею змагань призначено тренера районної ДЮСШ Л.Чубка, судді - головний бухгалтер РО ВФСТ «Колос» І.Якубовська та провідний фахівець спортивного товариства Л.Нікітіна.

  З привітальним словом до присутніх звернулася в.о. директора школи А.Івасенко. Зокрема, вона зазначила, що спортивне свято проводиться з метою сприяння зміцненню здоров'я дітей, об’єднанню учнівського та батьківського колективів, розвитку у підростаючого покоління, сили, спритності, швидкості, фізичних вмінь і навичок, виховання любові до фізкультури та спорту, почуття дружби, взаємовиручки, колективізму. А також захід покликаний заохотити дітей до здорового способу життя, виховати потребу займатися фізкультурою і спортом та формувати навички доброзичливого спілкування з людьми, вміння вести себе у незвичних ситуаціях і приймати самостійні рішення.

  Пізнавальну лекцію про позитивну дію фізичної культури та спорту на організм людини, а також фізичну п’ятихвилинку провів з присутніми в залі представник Швеції.

  Змагання розпочала вчитель фізичної культури Т.Ткаченко, яка й організувала це свято.

  Конкурсні змагання складалися з 5 естафет. Діти разом з батьками змагалися в силі, спритності, кмітливості, раділи спільним результатам та отримали веселий бадьорий настрій і задоволення. В перервах між конкурсами глядачі мали можливість насолодитися талановитими виступами учасників художньої самодіяльності школи.

  Суддівська команда підрахувавши очки оголосила результати: третє місце з 16 очками посіла команда родини Чорнеїв – Руслан, Анна та Назар, друге місце з результатом 20 очок виборола родина Следів – Ігор, Ірина, Денис. І переможцями з результатом 21 очко заслужено стали Віктор, Олена та Олена Покришки.

  Пам’ятні подарунки від РО ВФСТ «Колос» вручила переможцям Л.Нікітіна.