На Вінниччині у виставкових залах Вінницького обласного краєзнавчого музею стартував ХХVІI обласний Фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «ПОВІР У СЕБЕ».

  Цьогоріч участь у ньому беруть 120 обдарованих дітей та молоді з функціональними обмеженнями з 23 районів, 5 міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

  Гідно представили свої роботи і талановиті жителі району: Валентина Дмитренко, с. Олександрівка та Михайло Циганюк, с. Станіславчик.

  Валентина вразила глядачів своїми картинами, вишитими бісером, а Михайло - живописними малюнками.

  Дані роботи були відібрані під час районного фестивалю творчості і талантів дітей з функціональними обмеженнями «ПОВІР У СЕБЕ», який відбувся 28 серпня. Тоді участь взяло 12 талановитих учасників району, які презентували близько 40 робіт.

  Про досвід в організації фестивалю у Жмеринському районі поділився під час відкриття обласного заходу директор районного центру соціальних служб Руслан Осіпчук.

  Про особливості проведення заходу у 2019 році під час відкриття розповіла директор обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Олена Стоялова.

  Фестиваль проходитиме з 19 вересня до 4 жовтня. Учасниками є діти та молодь віком від 7 до 35 років. Уже дев`ятий рік поспіль виставка робіт учасників Фестивалю проходить у виставкових залах обласного краєзнавчого музею. Завдяки цьому з’являється можливість запросити до перегляду робіт широкі кола громадськості. Їхні враження від перегляду виставок попередніх років зібрано у Книзі відгуків.

  Всього на виставці представлено близько 500 робіт, виконаних різними техніками.

  Серед експонатів виставки: - твори образотворчого мистецтва (акварель, гуаш, олівці, олійні фарби, аплікація (з тканини, паперу, шкіри), квілінг, графіка); - твори декоративно-прикладного мистецтва (випалювання, вишивка бісером, вишивка стрічкою, вишивка хрестиком, вишивка гладдю, плетіння гачком, шпицями, вироби із бісеру, різьба по дереву); - дизайнові композиції з використанням природного матеріалу (вироби з глини, з солоного тіста, з соломки, лози); - виготовлення іграшок (в’язані, шиті).