Фахівцями Жмеринської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ щотижня проводяться семінари для роботодавців. Так, черговий семінар відбувся для роботодавців, які забезпечують тимчасову зайнятість шляхом проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру на тему: «Можливості служби зайнятості щодо підбору необхідних працівників на постійну чи тимчасову роботу на замовлення роботодавця».

  Директор філії Тетяна Когут ознайомила присутніх із станом ринку праці в місті Жмеринка та Жмеринському районі, з пріоритетними напрямками роботи центру зайнятості з питань сприяння зайнятості населення на 2019-2020р.р.

  Тетяна Сметанська - начальник відділу взаємодії з роботодавцями, в свою чергу, розповіла про порядок організації громадських робіт, укладання договору на проведення громадських робіт за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевого бюджету.

  На семінар запрошені представники територіальних громад Жмеринського району та підприємства міста, які неодноразово скористались цими послугами. Вони ділилися досвідом та зазначили, що така форма роботи вигідна їх підприємству. Тимчасові роботи є додатковим джерелом підтримки безробітних в період пошуку постійної роботи, а роботодавці мають можливість сформувати кадровий резерв й детальніше ознайомилися з професійними якостями потенційних працівників.

  За результатами семінару було прийнято рішення щодо розширення переліку видів громадських робіт, а саме “надання послуг із супроводу, догляду, обслуговуванню, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю або тимчасово непрацездатних та надання допомоги учасникам АТО та сім’ям загиблих учасників АТО”.