«Вічно винаходити й удосконалюватись – ось єдиний курс учительського життя» К.Д. Ушинський Сучасне суспільство, модернізація освіти, а особливо сучасний учень вимагають яскравої творчої особистості вчителя, педагогічна діяльність якого має бути міцним засобом всебічного розвитку особистості кожної дитини. Які ж вони – вчителі ХХІ століття?

  Які вони – кращі вчителі? Хорошою нагодою поміркувати над цим є всеукраїнський конкурс «Учитель року», реєстрація на який стартувала 16 вересня.

  Жодна з галузей людського життя так не зазнає змін і трансформацій, як освіта. Вона зобов’язана йти на крок вперед, бо це робота не одного дня чи року, її результат запрограмований на десятиліття. І саме від кожного конкретного педагога залежить розвиток держави і суспільства в майбутньому. І не важливо, де працює вчитель у місті чи селі, у престижному ліцеї чи невеличкій сільській школі. Стереотип малозначущості сільської освіти вже давно спростували педагоги нашого району, адже впродовж останніх років саме освітяни Жмеринщини довели, що вони є конкурентоздатними у такому престижному конкурсі як «Учитель року». Про це свідчать призові місця в обласному етапі:

  2015 рік – ІІ місце в номінації «образотворче мистецтво» - Михиринська Л.М, учитель Сербинівського НВК

  2017 рік – І місце в номінації «біологія» - Ковтуцька І.А., учитель Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

  2018 рік - І місце в номінації «фізика» - Лісовська Н.Р., учитель Сербинівського НВК.

  Хочеться вірити, що цьогорічні учасники продовжать славну традицію – продемонструють високий рівень професіоналізму, креативності, педагогічного таланту та впевненості у своїх силах!

  З сайту відділу освіти РДА