Жмеринське управління Головного управління ДПС у Вінницькій області попереджає про спроби невстановлених шахраїв заволодіти матеріальними цінностями у вигляді грошових коштів суб’єктів підприємницької діяльності від імені службових осіб Жмеринської управління ГУ ДПС у Вінницькій області. Ці злочинні дії в очах громадськості кидають тінь та негативно впливають на честь та ділову репутацію працівників Державної податкової служби в цілому.

  Зокрема, аферисти телефонують посадовим особам суб’єкта підприємницької діяльності від імені керівників податкових органів і вимагають перерахувати грошові кошти на конкретний вказаний ними банківський рахунок.

  У Жмеринському управлінні ГУ ДПС у Вінницькій області, офіційно заявляють, що посадові особи органів ДПС жодних вказівок щодо збору грошей від свого імені ніяким довіреним особам не давали. Більше того, у ДПС наполегливо радять підприємцям та громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

  По кожному факту неправомірних дій у відношенні суб’єктів господарської діяльності, направлених на заплямування честі та репутації ДПС, - негайно повідомляти про будь-які випадки вимагання грошей за телефоном, (04332)2-00-43,2-00-41 (Жмеринська управління ГУ ДПС у Вінницькій області), а також у відділ внутрішньої безпеки ГУ ДПС у Вінницькій області за номером телефону: (0432) 66-02-05, або за адресою: 21100, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7.